ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 13.06


Ціна на свинину зросла майже утричі

За підсумками травня ціна на свинину в Україні зросла майже утричі - на 6% - і продовжує зростати.Серед причин зростання ціни - попит та активність покупців.

Про це повідомляють в аналітичному відділі Асоціації "Свинарі України" за результатами щомісячного моніторингу цін.

"Охолоджені свинячі напівфабрикати подорожчали на 2,5%. При цьому, найпомітніше підвищилися ціни на популярні у сезон пікніків свинячі ошийок та стегно — плюс 5,8% та 5,3% до середньої ціни у попередньому місяці. Проте інші частини також додали у ціні: корейка, вирізка та грудинка подорожчали на 2–2,6%", - сказано у повідомленні.

В асоціації пояснюють, що цінова динаміка на ринку свинини у травні продемонструвала, що споживчі ціни залежать від низки чинників на кожному з етапів виробничо-збутового ланцюга.

"Втім, активність покупців впливає на ціну свиногосподарств, що й спостерігали на тлі послаблення торгівлі після великодніх свят", - зазначили в галузевому об’єднанні.

На відміну від свинини, курятина у травні дещо подешевшала. Середня ціна на охолоджені курячі напівфабрикати за місяць була на 0,7% чи майже на 1 грн/кг нижчою ніж у квітні.  

 

 

споживач, ринки, ціна, свинина, попит

За темою:

  • Полтавців очікує зростання цін на пальне та інші товари
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.