ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:40 15.11


ЦНАП: цьогоріч в області надано понад 500 тисяч послуг

На Полтавщині функціонують 50 центрів надання адміністративних послуг, чотири територіальні підрозділи та 76 віддалених робочих місць. Із початку року ЦНАП регіону надали населенню понад 500 тисяч різних послуг.

 

Про це повідомили у Полтавській ОВА. 

Наразі ЦНАП працюють у 32 із 34 громад із населенням понад 10 тисяч мешканців. У Білицькій та Щербанівській громадах центри мають запрацювати уже цього року. Комплексна послуга "єМалятко" доступна у 36 ЦНАП, 14 центрів знаходяться на етапі її впровадження.

Заступник начальника відділу цифрової трансформації Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОВА Сергій Коломоєць розповів, що 36 територіальних громад області взяли участь у державній програмі "Інтернет-субвенція". Із них 28 – повністю використали кошти, виділені в межах субвенції. Доступ до швидкісного інтернету отримали 218 населених пунктів, 580 соціальних закладів та понад 66 тисяч громадян.

"Відповідно до законодавства в Україні передбачено створення Єдиного державного реєстру адрес і Реєстру будівель та споруд у складі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Наразі 75% територіальних громад зареєстровані та верифіковані на геопорталі Національної інфраструктури геопросторових даних", – додав Коломоєць.

Крім того, Міністерство цифрової трансформації України реалізує проєкт реєстрації бюро технічної інвентаризації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

"На території області функціонують бюро Полтавського району та чотири комунальних - у Кобеляцькій, Кременчуцькій, Лубенській та Решетилівській територіальних громадах. Їхня реєстрація в реєстрі дозволить наблизити надання якісних адмінпослуг та забезпечить реалізацію ще однієї онлайн послуги на порталі "Дія", – вважає заступник начальника ОВА Ігор Панченко.

ЦНАП, влада, послуги, сервіс, Дія

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.