ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 03.12


Цьогоріч в області планують забезпечити засобами реабілітації всіх осіб із інвалідністю

Структурні підрозділи соцзахисту населення області в поточному році уклали 3183 договори із 60 підприємствами-виробниками технічних засобів реабілітації. З державного бюджету на ці цілі виділено 78,4 млн грн.

Про це повідомили на офіційному сайті Полтавської ОДА.

Механізм забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення регламентується відповідним Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 р. № 321 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 р. № 806).

В основу механізму покладено принцип вибору засобу реабілітації безпосередньо особою з інвалідністю, і тільки після цього, районним управлінням соціального захисту населення проводиться укладення договору на виготовлення та постачання конкретного засобу реабілітації.

Станом на 01.12.19 для Полтавської області виділено кошти з державного бюджету у розмірі 78,4 млн. грн., що майже на 40 % більше ніж за відповідний період 2018 року (для порівняння станом на 01.12.2018 р. було виділено кошти в сумі 49,6 млн. грн.)

Необхідно відзначити, що проблема забезпечення вказаної категорії населення технічними та іншими засобами реабілітації до одержання їх за державною програмою вирішена на місцевому рівні. Вже більш як 8 років особи з інвалідністю можуть отримати у тимчасове користування технічні засоби реабілітації через пункти забезпечення засобами реабілітації, які створені при територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в кожному районі міста та області.
 

особи з інвалідністю, соцзахист, реабілітація

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.