ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 20.04


Цьогоріч купальний сезон у Полтаві стартує 3 червня

У Полтаві купальний сезон триватиме з 3 червня до 15 вересня, повідомив начальник комунального підприємства "Рятувально-водолазна служба" міської ради Євген Савчук на черговому засіданні у міськвиконкомі.

На засіданні розглянули питання, що стосуються підготовки до купального сезону 2019 року та безпечного поводження на воді, — йдеться на сайті міськради.

Зараз триває активна підготовка до відкриття купального сезону та робота з підприємцями, що здійснюють свою діяльність в зонах відпочинку.

До початку сезону вони мають привести до ладу свої території та скласти угоди з підприємством щодо обстеження дна, – зазначив Євген Савчук.

На сьогодні рятувально-водолазна служба працює в штатному режимі та на 100% забезпечена необхідною матеріальною базою для роботи в літній період.

Фахівці підприємства здійснюватимуть чергування у місцях масового відпочинку щодня з 9-ї до 21-ї години. 

 Роботу з підприємцями щодо усіх дозвільних документів продовжує й інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.

Обговорили під час засідання також питання щодо запобігання пожеж в екосистемах.

У Полтаві відбулася 81 пожежа, що на 17% менше, ніж торік, Так, здебільшого пожежі виникають при спалюванні сухих гілок та дерев в приватному секторі, а також через необережне поводження в природному середовищі.

купальний сезон

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.