ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 15.12


Цьогоріч на Полтавщині нову роботу знайшли понад 16 тисяч людей

Протягом січня-листопада поточного року послуги обласної служби  зайнятості отримали майже 55 тисяч громадян, які шукали роботу. Із них понад 47 тисяч мали статус зареєстрованого безробітного.

 

Від 4,6 тисячі роботодавців за цей період надійшло 20,6 тисячі пропозицій роботи. Роботу знайшли понад 16 тисяч людей. Про це повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Обласна служба зайнятості за 11 місяців року допомогла в працевлаштуванні 16,1 тисячі осіб, зокрема 13,8 тисячі зареєстрованих безробітних. На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 210 безробітних: із них 30 осіб недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 180 – працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

Участь у громадських та інших тимчасових роботах у січні-листопаді на Полтавщині взяли 3,1 тисячі людей. За направленням служби зайнятості 3,1 тисячі безробітних пройшли професійне навчання. Зокрема 2,2 тисячі слухачів опанували нові професії або підвищили кваліфікацію у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, у тому числі в Полтавському ЦПТО ДСЗ.

Станом на 1 грудня в Полтавському обласному центрі зайнятості на обліку перебувало 9900 безробітних. Допомогу по безробіттю отримують понад 5300 клієнтів.

Підприємства та організації заявили до обласної служби зайнятості  близько тисячі актуальних вакансій.

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг (20,7%), представники найпростіших професій (15,3%), фахівці (11,8%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування та машин (10,8%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (11,6%).

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (25,4%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування та машин (16,1%), професіоналів (15 %) та працівників сфери торгівлі та послуг (14,1%).

зайнятість, робота, безробіття, працевлаштування

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.