ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 16.11


Цьогоріч на Полтавщині оформили понад 112 тисяч закордонних паспортів

Міграційною службою цього року в області оформлено вже понад 112 тисяч закордонних паспортів, що вдвічі більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

 

Упродовж жовтня 2022 року Міграційною службою Полтавщини оформлено понад 14,2 і видано близько 18,7 тисячі готових біометричних документів. Про це повідомили в Управлінні ДМС України в Полтавській області. Зокрема, ID-карток уже оформлено 5193, видано - понад 6100. Паспортів для виїзду за кордон оформлено понад 9000, а видано - понад 12000.

Із початку року Міграційною службою у Полтавській області оформлено понад 112 тисяч закордонних паспортів, що удвічі більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (53200). Окрім оформлення біометричних документів, підрозділи Міграційної служби у Полтавській області також продовжують строк дії закордонних паспортів та вносять відомості про дітей.

Отримати адміністративні послуги можна за місцем звернення. Спланувати свій візит можливо за допомогою електронного сервісу Державної міграційної служби – "Електронна черга". Про готовність паспорта можна дізнатися за допомогою онлайн сервісу "Перевірка стану оформлення документів" на сайті Державної міграційної служби.
 

паспорт, документи, міграційна служба, адмінпослуги

За темою:

  • Субсидію можна буде оформити у "Дії"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.