ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 19.05


Цьогоріч на Полтавщині всиновили 11 дітей

Цього року на Полтавщині 73 дитини вдалося влаштувати до родин, 11 із них усиновили. Всього в області наразі проживає 761 усиновлена дитина.

На нараді в ОДА днями обговорили питання розвитку сімейних форм виховання. Начальник обласної служби у справах дітей Ірина Фоменко повідомила, що на обліку перебуває 2087 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. У поточному році встановлено статус 71 дитині.

Станом на 1 травня під опікою громадян України перебуває 1478 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (70,8%). У 40 дитячих будинках сімейного типу та 127 прийомних сім’ях виховується 480 дітей. Переважна більшість вихованців брати і сестри – 283 дитини з 122 родинних груп.

"Відсоток охоплення сімейними формами виховання в області складає 93%. Упродовж поточного року 73 дитини вдалося влаштувати в сім'ю. Та найбільш захищеною формою виховання залишається усиновлення. В цьому році усиновлено 11 полтавських дітей, 17 влаштували у прийомні родини, 45 – під опіку", – повідомила начальник служби у справах дітей Ірина Фоменко

Усього в області наразі проживає 761 усиновлена дитина.

На Полтавщині в поточному році створено два дитячих будинки сімейного типу (ДБСТ), до них та раніше створених сімей влаштовано 17 дітей. 

Потенційні кандидати в прийомні батьки та батьки-вихователі проходять тренінги. У першому кварталі 2020 року закінчили навчання вісім кандидатів в усиновлювачі та п'ятеро опікунів, піклувальників. За результатами навчання їх включили до Єдиного електронного банку даних.

Спеціалісти соціальних служб повинні забезпечувати супровід прийомних сімей та ДБСТ, основним завданням якого є професійна допомога в адаптації дитини до нових умов проживання, надання психологічної підтримки батькам та створення умов для забезпечення індивідуальних потреб та повноцінного розвитку дитини.

діти, всиновлення, влада, опікунство, родина

За темою:

  • Полтавщина долучилася до проєкту щодо дитячої злочинності
  • Мама на годину: запрацює новий полтавський проєкт
  • Мотоцикліст зіткнувся з юним велосипедистом - троє у лікарні
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.