ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:11 17.04


Цьогоріч на Полтавщині вже вилучили підробок на два мільйони

У першому кварталі 2017 року із незаконного обігу на Полтавщині було вилучено контрафактної підакцизної продукції на суму понад два мільйони гривень.

Прокуратурою Полтавщини постійно приділяється увага розслідуванню злочинів щодо ухилення від сплати податків та незаконного обігу підакцизних товарів. Про це заявив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури області Сергій Остапенко.            

Процесуальні керівники  прокуратури затвердили та направили до судів 9 кримінальних проваджень вказаної категорії, у тому числі стосовно організованої злочинної групи, що займалась створенням фіктивних підприємств для подальшого сприяння в ухиленні від сплати податків підприємствам реального сектору економіки та конвертації коштів, інформує прокуратура області.

Під час розслідування зазначених кримінальних проваджень із метою відшкодування завданих державі збитків прокурори заявили цивільні позови та наклали арешт на майно і рахунки підприємств на загальну суму 11 млн грн. Із незаконного обігу вилучено контрафактної підакцизної продукції (незаконно виготовлених тютюнових та алкогольних виробів) на суму понад 2 млн грн.

прокуратура, кримінал, податки, контрафакт

За темою:

  • Ексголову екзаменаційної комісії педуніверситету звинуватили в хабарництві
  • Лубенця обвинувачують у зґвалтуванні власної доньки
  • Двох відповідальних осіб судитимуть за фактом загибелі працівника підприємства
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.