ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 09.07


Цьогоріч на Полтавщині загинуло семеро неповнолітніх

Щороку на Полтавщині внаслідок небезпечних подій гинуть і травмуються діти. Минулого року в області загинуло 20 дітей і 155 отримали травми. З початку цього року загинуло 7 неповнолітніх, а травмувалось - 116 .

 

Серед дитячої смертності від травматизму та нещасних випадків перше місце займає утоплення. Цьогоріч уже п'ятеро неповнолітніх втопилося на водоймах області, повідомляє управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

Серед дитячого травматизму найчастіше зустрічається побутовий. Малі діти отримують ушкодження під час падіння з висоти, зокрема з вікон, спираючись на москітну сітку.

Дістають опіки, проливаючи на себе гарячу рідину, доторкаючись до гарячого. Отруюються, вживаючи самостійно медичні препарати та засоби побутової хімії.

Діти молодшого і середнього шкільного віків травмуються під час падіння з дерев, гойдалок, катаючись на роликах, отримують укуси тварин, потрапляють в дорожньо-транспортні пригоди тощо.

Підлітки дістають важкі травми, часто несумісні з життям, через ігри на залізниці. Залазячи на дахи електропоїздів, неповнолітні потрапляють під високовольтну контактну лінію електропередач і уражаються електричним струмом. 

безпека, діти, травматизм, статистика

За темою:

  • У понеділок на дорогах Полтавщині з'являться нові радари TruCAM
  • Шамота закликав не допустити провокацій під час візиту Президента до Полтави
  • Феєрверк для святкового торта вибухнув у руках жінки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.