ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 06.04


Цьогоріч поліція області відкрила 38 кримінальних проваджень за фактами домашнього насильства

Із метою припинення домашнього насильства з початку року на Полтавщині поліцейські вручили кривдникам 388 термінових заборонних приписів, склали 1 061 адміністративний матеріал і відкрили 38 кримінальних проваджень.

 

На профілактичному обліку поліції перебуває 3232 кривдники. За вчинення домашнього насильства особі може загрожувати до двох років позбавлення волі.

Поліція закликає громадян не мовчати у випадку домашнього насильства та звертатися за допомогою до правоохоронних органів. 

"Упродовж цього року поліцейські Полтавщини відреагували на понад 4000 повідомлень громадян із попередньою кваліфікацією "домашнє насильство". За результатами проведених перевірок підтверджено понад 2700 таких фактів. Загалом працівниками поліції задокументовано понад тисячу адміністративних правопорушень, передбачених ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Слідчими поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури, розпочато 38 кримінальних проваджень за статтею 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. На профілактичних обліках підрозділів превенції перебуває 3232 особи, які вчинили домашнє насильство (2897 чоловіків, 332 жінки та троє дітей). Стосовно кривдників працівниками поліції винесено 388 термінових заборонних приписів. Ці документи забороняють кривдникам спілкуватися з постраждалою людиною і забороняють їм перебувати з ними в одному місці. Приписи можуть діяти на термін до 10 днів",

– розповів начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавської області Роман Ніколаєнко.

насильство, родина, кримінал, поліція

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.