ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:26 09.02


Цьогоріч "Полтаватеплоенерго" безкоштовно встановить населенню 327 лічильників

Протягом цього року до початку нового опалювального сезону "Полтаватеплоенерго" має намір безкоштовно встановити 327 лічильників теплової енергії в кількох районах міста.

Робітники "Полтаватеплоенерго" мають намір встановити лічильники теплової енергії в житлові будинки, що обслуговуються котельними на вул. Героїв Сталінграду (р-н Сади-1), пров. Інтернаціональному та Коваля (Центральний район міста), райони котельні на вул. Нечуя–Левицького, Космічній (район Половки), Лагодовій та Баленка (мікрорайон Браїлки).

Лічильники обіцяють встановити за кошт підприємства, які воно отримає у рамках виконання інвестиційної програми. Загальна вартість встановлення лічильників у 2016 році складає 14.8 мільйонів гривень,

- розповідає Андрій Потьома, начальник виробничої справи ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго".

Він зазначає, що не слід вважати теплові лічильники пристроєм, який дозволяє економити. Він лише правильно вираховує кількість спожитої теплової енергії.

Щоби зекономити на витратах тепла, будинки треба утеплювати, багато залежить від нових вікон і дверей, які перешкоджають втраті значної кількості тепла,

- додає Потьома.

На підприємстві говорять, що утеплений будинок дозволяє зменшити використання теплової енергії приблизно на 20 відсотків.

Торік "Полтаватеплоенерго" обладнало лічильниками будинки у мікрорайоні Левада.

Сергій НАГОРНИЙ

ліильники, теплоенерго, Полтаватеплоенерго, Потьома

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.