ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 02.06


Цьогоріч у Полтаві майже дві сотні медалістів-випускників

У Полтаві відлунали останні дзвоники, а 1666 учнів випускних класів вже готуються до вступу у виші. Цьогоріч у місті майже дві сотні медалістів, які відзначилися освітніми здобутками.

Як повідомила керівник департаменту освіти Полтавського міськвиконкому Жанна Каплоух, цього року зі шкіл міста випустили 171 медаліста.

З них 141 випускник має золоту медаль, а 30 — срібну.

Цього року учні-медалісти збільшили цінність свого «золота» та «срібла», адже досягали успіхів під час постійних обстрілів, сирен та небезпеки.

Наприклад, школа № 4 цього року також випустила одного учня з медаллю. Учень 11-го класу Іван Юрко відзначився відмінними здобутками та отримав золоту медаль. Сам він так оцінив свою потребу для країни:

— Планую вступати до Полтавського юридичного інституту імені Ярослава Мудрого. Розумію, що зараз, в умовах війни, кожен на своєму місці повинен сумлінно виконувати свою роботу. Робота школяра — відмінно вчитися. Маю надію, що після вступу буду також сумлінно працювати вже у статусі студента. Інакше зараз не можна, тільки самовідданість допоможе країні та усім нам перемогти, а потім відбудувати країну та зробити її кращою. Цього бажаю й іншим випускникам.

Проте, попереду у випускників складання зовнішнього незалежного оцінювання, вступна кампанія до вишу та підготовка до студентського життя.

Довідково. Історія Полтавської ЗОШ № 4 досить давня, цікава та яскрава. Будівля заснована ще у 1877 році у стилі ренесанс. У 1900-у тут працювало комерційне училище. Після 17-ти років училище закінчило роботу, а вже під час нової економічної політики у приміщенні діяла єврейська школа. Під час Другої світової війни німці спалили школу. Після відновлення будівлі, до споруди прибудували третій поверх.

освіта, випускники

За темою:

  • Учнів Полтавщини, які виїхали за кордон, хочуть перевести в окремі школи
  • Полтавський ліцей увійшов до 100 найкращих шкіл країни
  • У Полтаві оприлюднили рейтинг закладів освіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.