ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 01.07


Цьогоріч у Полтавській політехніці дипломи бакалавра отримали 734 студенти

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін взяв участь в урочистостях, присвячених врученню дипломів випускникам-бакалаврам Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

 

Про це інформує Полтавська ОВА.

"Вам довелося здобувати освіту в непростий час: пандемія ковіду і майже півтора року повномасштабної війни. Дякуємо нашим захисникам і захисницям, що на Полтавщині є можливість навчатись і працювати, – зазначив Дмитро Лунін. – Ми розраховуємо на вас як на фахівців. Перед нашою молоддю стоїть нелегка, але важлива місія – відбудова і розвиток України як вільної європейської держави", - сказав Лунін під час урочистостей.

Цього року дипломи бакалавра отримають 734 студенти університету, цікаво, що понад 10 відсотків випускників – дипломи з відзнакою. 

Випускники здобули кваліфікацію бакалавра за високотехнологічними спеціальностями, які відіграватимуть ключову роль у повоєнній відбудові України: будівництво, психологія, фізична терапія, ерготерапія, нафтогазова інженерія та технології, енергетика, цифрова економіка, комп’ютерні науки, кібербезпека, машинобудування та інші.

Випускники-бакалаври університету планують продовжувати навчання в Полтавській політехніці.

освіта, ПНТУ, бакалаврат

За темою:

  • Учнів Полтавщини, які виїхали за кордон, хочуть перевести в окремі школи
  • Полтавський ліцей увійшов до 100 найкращих шкіл країни
  • У Полтаві оприлюднили рейтинг закладів освіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.