ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 19.11


ЦВК вимагає відкликати полтавського депутата Юрія Бублика

Центральна виборча комісія визнала бездіяльність Полтавської міської ТВК. ЦВК вимагає у найближчі терміни відкликати депутата Юрія Бублика та ввести в міськраду нову депутатку Оксану Лазаренко.

ЦВК України повідомила, що не задоволена роботою міської ТВК. Напередодні комісія отримала скаргу від ГО «Центр контролю передвиборчих програм». У ній скаржник просив визнати бездіяльність Полтавської міської ТВК — невиконання рішення Полтавського окружного адмінсуду від 2 червня 2022 року.

Полтавська ТВК повинна була визнати обраним депутатом Полтавської міськради наступного за черговістю кандидата від Полтавської облорганізації ВО «Свобода» Оксану Лазаренко.

Очолює «Центр контролю передвиборчих програм» Богдан Василюк, який був членом Полтавської ТВК на попередніх виборах.

ЦВК залишили скаргу без розгляду по суті, оскільки громадська організація не є належним суб’єктом звернення зі скаргою до ЦВК. Але Комісія з власної ініціативи розглянула обставини, викладені у скарзі, та питання діяльності Полтавської міської ТВК.

Відтак, ЦВК визнала протиправною бездіяльність Полтавської міської ТВК. Вона не виконала рішення суду, яке набрало законної сили. Також Комісія зобов’язала ТВК виконати рішення суду та поінформувати про рішення до 5 грудня 2022 року.

21 листопада міська ТВК має зібратися, щоби відреагувати на це рішення ЦВК. За нашою інформацією, на цьому засіданні мають прийняти рішення не тільки по Лазаренко, а й по відкликанню депутата від ОПЗЖ Віктора Чміля. Він уже тривалий час хворіє і не може виконувати депутатські обв’язки.

Якщо міська ТВК не виконає рішення ЦВК, комісію або розформують та створять нову, або ЦВК візьме на себе функції ТВК і прийме відповідне рішення — відкликання депутата Юрія Бублика і Віктора Чміля.

Як повідомляє «Полтавщина», незабаром стане відомо, чи закінчилися фокуси із замком на дверях кабінету ТВК, і чи отримала комісія необхідний імпульс для виконання своїх обов’язків.

ЦВК, ТВК, Юрій Бублик, політикум

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.