ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 10.10


ДБР оголосило у розшук екснардепа від Полтавщини

Костянтина Жеваго підозрюють у причетності до схеми з розтрати та легалізації 2,5 мільярдів гривень банку "Фінанси та Кредит". Зараз його оголошено в національний розшук.

Про це у середу, 9 жовтня, на брифінгу в Києві повідомив директор Держбюро розслідувань Роман Труба.

За інформацією ДБР, на виклик для отримання підозри Жеваго не з'явився. Тому наразі розпочато процедуру отримання рішення суду на його затримання, та оголошення у міждержавний розшук.

"На виклик ДБР Жеваго не з'явився, тому оголошено підозру було заочно. Після цього будуть закономірні слідчі дії - отримання у суді дозвіл на затримання, та оголошення підозрюваного у відповідні розшуки",

- говорить Роман Труба.

За інформацією ДБР, офшорна компанія у період 2007-2014 років відкрила кредитні лінії в іноземних банках. Згодом, між фінансовими установами (банком “Фінанси та кредит” та іноземними банками) було укладено договори застави на суму понад 113 мільйонів доларів США, яким український банк поручався за офшорну компанію власними коштами, що були розміщені на кореспондентських рахунках в іноземних банках-кредиторах.

У 2015 році, за невиконання зобов’язань офшорною компанією за кредитними договорами іноземні банки стягують з рахунків банку “Фінанси та кредит” 113 мільйонів доларів, одразу після того, як банк “Фінанси та кредит” було оголошено неплатоспроможним.
 

ДБР, Жеваго, розшук

За темою:

  • Суд забронив передачу акцій "Ferrexpo"
  • Правоохоронцю вручили підозру у незаконному затриманні людини
  • У Полтаві поновили на посаді директора теруправління ДБР
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.