ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 29.05


ДБР зі скандалом звільняє полтавського керівника

Оприлюднено накази про звільнення керівника Державного бюро розслідувань у Полтаві (який вважає його незаконним) та начальників ще трьох управлінь.

 

Сьогодні, 29 травня, директор Теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у Полтаві, Володимир Тимошко повідомив, що у вівторок, 28 травня, його звільнили з посади. Вважає, що незаконно.

Ще 21 травня Тимошко отримав відповідне повідомлення від Директора ДБР Романа Труби. За тиждень дізнався, що наказ був підписаний. Втім, самого наказу із підписом та мокрою печаткою Тимошко ще не бачив. Вже кілька днів він перебуває на лікарняному. Якщо отримає офіційну інформацію, яка підтвердить факт звільнення, правоохоронець обіцяє оскаржувати його у суді.

На думку керівника полтавського теруправління ДБР, обґрунтованих підстав для такого рішення немає і воно повністю суперечить чинному законодавству. Його ухвалили без подання Конкурсної комісії, що прописано у ст.13 Закону України "Про Державне бюро розслідувань", атакож без погодження із заступниками Директора ДБР.

Керівництво ДБР поки що ситуацію не коментує.

ДБР, скандал, звільнення, Володимир Тимошко

За темою:

  • Суд забронив передачу акцій "Ferrexpo"
  • Правоохоронцю вручили підозру у незаконному затриманні людини
  • У Полтаві поновили на посаді директора теруправління ДБР
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.