ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 01.12


Де екобус у Полтаві приймає відходи у грудні: графік

Екобус у Полтаві продовжує приймати батарейки, ртутні термометри, люмінесцентні лампи та акумулятори до мобільних телефонів.

На сайті КАТП – 1628 опублікували розклад та маршрут обслуговування екобуса у Полтаві.

“Екобус приймає лише відходи, які потребують спеціальної утилізації: батарейки, ртутні термометри, люмінесцентні лампи, акумулятори до мобільних телефонів”, – йдеться у повідомленні.

Години праці у грудні – з 9:30 до 17:00

Графік та місця обслуговування екобуса:

1.12 – с. Абазівка, вул. Шкільна, 4

4.12 – вул. І. Мазепи, 17, магазин «12 Вольт»

5.12 – вул. К. Цісик, 16 (Юрівка), магазин «Білий Ірбис»

6.12 – вул. І. Мазепи 47/11, аптека «Тріоль»

7.12 – вул. Шведська, Павленківський парк

8.12 – вул. М. Бірюзова, 62, «Приват Банк»

11.12 – вул. Зіньківська, 16, магазин «АТБ-Маркет»

12.12 – вул. Котляревського, 15 А, магазин «МаркетОПТ»

13.12 – бульвар Щепотьєва, 16, Полтавська ЗОШ №16

14.12 – вул. І. Мазепи 47/11, аптека «Тріоль»

15.12 – вул. Старий Поділ 4, Бізнес- Центр «Поділ»

18.12 – с. Тахтаулове, вул. Незалежності, 2, біля магазину

19.12 – Полтавський міський центр зайнятості вул. Небесної Сотні, 91

20.12 – с. Пальчиківка, вул. Центральна, 4, Будинок культури,

21.12 – вул. Конституції,13, «Мій Лікар»

22.12 – вул. Європейська ,185, магазин «Сільпо»

25.12 – вул. Шевченка, 65, Полтава АС-2

26.12 – вул. Європейська, 66, компанія «Стар Лайн»

27.12 – вул. Сакко, 196, Полтавська фабрика тротуарної плитки

28.12 – с. Климівка, кінцева зупинка

29.12 – вул. Коряка,3, магазин «МаркетОПТ».

екобус, графік, грудень

За темою:

  • Оприлюднено графік руху полтавського екобуса на січень
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.