ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 22.09

P


Де і хто використовує картонні коробки

Паперові коробки можуть бути різних видів, призначених для подарунків, доставки та упаковки. Однак найпопулярнішими коробками є крафтові, які можна використовувати для різних товарів на ринку. 

 

Різноманітне використання крафт коробки вносить великий потенціал в будь яку галузь. Вони зручні і практичні. Картонні коробки - це упаковка, якій віддають перевагу багато продавців і користувачів.

Важливою перевагою картонної коробки є екологічність упаковки, оскільки матеріалом для неї є дерево. Таким чином, подарункова крафт-коробка повністю підлягає переробці. Крім того, міцність картонної коробки може ефективно захистити продукти в ній під час транспортування.

Картонна коробка з широким асортиментом дає нам багато переваг у повсякденному житті.

Подарункові коробки крафтового типу

Зрозуміло, що картонні коробки для подарунків використовуються в багатьох галузях і крамницях. Подарункова коробка завжди стоїть на полицях магазинів солодощів, косметики, прикрас, продуктових магазинів. Вона відіграє важливу роль у залученні потенційних клієнтів, а також у маркетинговій стратегії. Магазини відомих брендів використовують брендоване пакування з метою реклами. Щоб відповідати різноманітним товарам на ринку крафтові подарункові коробки можна замовити потрібного розміру та форми. Це ідеальна стратегія для просування бренду серед клієнтів.

Картонні коробки для ювелірних виробів

Ювелірні вироби, як правило, презентуються в елітному пакуванні, яке виготовлене ​​з жорсткого ДСП або пластику. Крім того, картонні коробки також широко використовуються в ювелірній сфері. Найкращий спосіб отримати прибуток - використовувати економічну упаковку для продуктів, тому подарункові коробки є ідеальним варіантом пакування для ювелірного бізнесу. Для пакування ювелірних виробів, таких як каблучки, сережки, намиста, використовують подарункову коробку з пінопластовою вставкою, щоб вони не тільки були захищені, але й естетично виглядали.

Крім того, паперові подарункові коробки є ідеальним варіантом для таких товарів, як косметика. Це пов’язано з тим, що вони відповідають вимогам виробів, які потребують міцної упаковки для захисту від зовнішнього впливу. Тому люди часто використовують коробки для упаковки тонального крему, туші, помади та тіней для повік.

Крафтові коробки для їжі 

З іншого боку, крафт-коробки є ефективним видом упаковки для їжі. Вони виготовлені з міцного матеріалу, можуть бути різноманітних розмірів і форм. Бокси можуть бути з ручкою, щоб було зручно переносити їжу з торгового центру чи ринку додому. Як наслідок, пекарні зазвичай використовують ці коробки для упаковки шоколаду, тортів, тістечок та іншої випічки. А ресторани для салатів, бургерів та інших страв.

Безумовно, крафтові подарункові коробки привертають увагу покупців завдяки своїм характеристикам. З цієї причини дизайн крафт-подарункової коробки вимагає різноманітності та витонченості, щоб швидко задовольнити попит клієнтів на свята. Основне призначення цієї нестандартної коробки - упакувати привабливі подарунки на Різдво, Новий рік, Дні народження, весілля, Великдень чи інші події.

Упаковка з крафт-паперу може стати подарунковою коробкою для будь-якої статі та віку, тому є чудовим рішенням для дарувальників.

упаковка, крафт-коробка, крафт-папір

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.