ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

23:30 29.12

P


Де можна придбати запчастини для американця, які важко дістати?

 

Навряд чи у світі є хоч один автомобіліст, який ніколи не стикався із необхідністю заміни чи ремонту автозапчастин. І в цьому немає нічого дивного – вічних двигунів не існує. Однак якщо навіть досвідченим автолюбителям буває важко знайти необхідну деталь, то що вже говорити про новачків, які тільки-но сіли за кермо. Додатково ситуація ускладнюється тим, що ринок запчастин великий, і потрібно знайти найвигідніший з усіх боків варіант.

Де взагалі можна купити запчастини на авто із США

Перше, що спадає на думку - популярні американські сайти, на яких є абсолютно все і доставка в будь-яку точку планети. На перший погляд, все логічно - де, як не в Америці шукати деталі до американських автомобілів? Однак, якщо закопатися в проблему трохи глибше і провести маркетингове дослідження (читай, меми), можна зрозуміти, що шанс опинитися в ситуації “очікування проти реальності” занадто великий, щоб розглядати eBay або Walmart як єдиний можливий варіант. Необхідно також враховувати, що торгівлю на сайтах такого формату мало хто контролює та регламентує, тому сподіватися залишається лише на “раптом пощастить”.

Наступний, не менш популярний у певних колах варіант – замовляти запчастину у офіційного дилера. Так би мовити, рідну деталь до рідного автомобіля. Начебто кругом плюси - гарантія якості, оригінальність, клієнтоорієнтованість тощо. Однак усі ці плюшки перекриває один значний мінус – висока ціна. Іноді одна запчастина може коштувати як новий автомобіль - лише тому, що вона нова і Ви купуєте її в офіційному магазині або на сайті. Такий варіант варто розглядати більше як запасний, ніж основний. Та й який сенс переплачувати, якщо цього можна не робити? Крім того, офіційні виробники досить швидко припиняють випуск запчастин до машин, які були видані декілька років тому, і знайти потрібний пристрій для авто старше, ніж нове, практично нереально - хіба що випадково десь на складі.

Авторинок – найколоритніше місце для всіх автолюбителів. Поторгуватись свята справа. Здавалося б, свої люди погане не підсунуть. Однак ті ж любителі базарів чудово розуміють, що це найпривабливіше місце для шахраїв різного калібру, і шанс, що Вам продадуть китайську підробку, та ще й за завищеною ціною, зростає в рази. Тим більше що американські машини в нашій країні ще не настільки популярні, щоб запчастини до них були на кожному кроці.

То що ж робити?

Вихід, ідеальний для багатьох, є. Це веб-сайти з автозапчастинами. Чому ідеальний? Тому що такі сайти закуповують техніку та запчастини у офіційних дилерів, проте за суттєво зниженою ціною, оскільки закупівлі йдуть оптом, а товар має велику популярність серед споживачів (ми зараз говоримо про чесних продавців). Реалізація офіційної продукції такими магазинами дещо дешевша, ніж у магазинах, а вибір набагато більший, тому що крім нових деталей Ви також можете знайти запчастину і на раритет аж до 1940-х років. Мінуси, звичайно, теж є, наприклад, ті ж нечесні продавці, але плюсів все ж таки більше:

  • ви можете перевірити ту саму доброчесність магазину за відгуками тих, хто вже замовляв там. Занадто багато позитивних відгуків, або їх повна відсутність повинні як мінімум насторожити;
  • поспілкуйтеся з менеджером чи консультантом інтернет-магазину. Дуже часто навіть розмова в чаті або по телефону дає можливість визначитись, чи хотіли б Ви тут щось купувати, чи ні;
  • спробуйте замовити щось невелике та недороге та спостерігайте, як відбувається обслуговування.

Де точно можна замовити запчастину

Якщо Ви обрали для себе правильний четвертий варіант, рекомендуємо зупинитись на інтернет-магазині BEXHILL PARTS (https://bexhillparts.com/). Це вже перевірений багатьма покупцями надійний сервіс продажу запасних деталей до автомобілів з Америки. Тут Ви можете знайти не лише нові оригінальні товари, але й ті, що вже були "на руках". А якщо бентежить великий вибір або Ви новачок і не знаєте, як підступитися до цього питання, консультант допоможе Вам з вибором ідеальної деталі саме до Вашої машини.

авто, транспорт, запчастини

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.