ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 22.04


Де полтавці можуть помилуватися цвітінням магнолії

Після потепління у Полтаві зацвіте магнолія Суланжа. Все нові дерева і кущі у дендропарку Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського долучаються до естафети цвітіння.

Старша наукова співробітниця Олена Халимон розповіла, що на черзі — цвітіння магнолії:

Вже облетіли пелюстки з кизилу, доцвітає форзиція поникла, але їм на зміну приготувались красуні-магнолії. Їх у колекції нашого парку п’ять видів і сортів. Цього року вперше зацвіла гібридна магнолія Суланжа – дарунок від студентів Полтавського державного аграрного університету. І хоча на молодому деревці всього дві квітки, вони надзвичайно чарівні – рожево-білі і немов порцелянові.

Минулого року кущ магнолії зірчастої сорт Королівська зірка' був увесь білий від квітів. Цієї весни рослина відпочиває, тому квітів небагато, але вони настільки вишукані, та ще й мають ніжний аромат. З усіх магнолій парку цей вид пахне найприємніше!

Лише температура перетне межу 15 градусів тепла, спалахне білим буйноцвіттям магнолія Суланжа, сорт «Біла вишукана». Ми нарахували на деревці близько 60-ти квіткових бруньок! Хто бажає помилуватись цвітінням магнолій, дізнатись чимало цікавого про ці древні рослини, щиро запрошуємо до нашого дендропарку. Але пам’ятайте, що буяння квітів досить швидкоплинне, тож не баріться.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.