12:46 07.08

Дефлімпійці вийшли до півфіналу молодіжного футбольного Євро

У Швеції триває молодіжний євродефчемпіонат (для спортсменів із вадами слуху) з футболу, в якому у складі збірної України виступають п'ятеро гравців полтавської команди "Інваспорт".

У Швеції триває молодіжний дефчемпіонат Європи з футболу, в якому у складі збірної України виступають п'ятеро гравців полтавської команди "Інваспорт" — Ігор Мухін, Роман Стрийський, Артем Калініченко, Богдан Лисяк і Костянтин Войченко (капітан молодіжної збірної України).

У першому матчі у групі "А", який приймав Стокгольм, українці, як уже повідомляв наш сайт, перемогли Росію — 2:0. У другій грі — майже опівдні, за шаленої спеки — українці зіграли внічию з дефлімпійцями Греції — 0:0.

6 серпня, у третьому матчі групового раунду українці перемогли команду Швеції — 4:1. Рахунок уже на 6-й хвилині відкрив Артур Сабадош. Через сім хвилин Олег Гринюк подвоїв рахунок. На 38-й хвилині ювелірним ударом зі штрафного відзначився  полтавець, капітан дефзбірної України Костянтин Войченко. А наприкінці гри Андрій Єдинак забив четвертий гол.

Дефзбірна України посіла перше місце у групі "А" і вийшла до півфіналу молодіжного дефчемпіонату Європи, в якому зіграє з дефлімпійцями Бельгії. В іншому півфіналі зіграють команди Туреччини і Росії.