ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 18.03


Делегація полтавців відвідала Литву

Делегація Полтавщини з робочим візитом побувала в Литові, де зустрілася із віцеспікером Сейму Литви Саударгасом Паулюсом та членом комітету з питань національної безпеки і оборони Сейму Арвидасос Поцюсом.

Про це повідомила Полтавська ОВА.

 

«Полтавщина – унікальний регіон та має чималий потенціал. Із початку повномасштабного вторгнення область стала прихистком для понад 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Ми робимо все можливе, щоб інтегрувати їх до життя громад: забезпечуємо житлом, працевлаштовуємо, соціалізуємо», – розповів заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.

Литовських колег зацікавив досвід управлінських рішень. Адже саме вони вимагають значного рівня компетентності, часу, енергії, досвіду.

«Україна сьогодні має унікальні технологічні управлінські та безпекові рішення. Ми б хотіли організовувати для наших фахівців тренінги та семінари, щоб вивчити ваш досвід. Відкритість Литовської Республіки сприятиме позитивним змінам», – зауважив Віцеспікер Сейму Литовської Республіки Саударгас Паулюс.

Посадовці також домовилися про дієві кроки в налагодженні потенційної співпраці в економічній, медичній, соціальній сферах. Участь у зустрічі взяв і Почесний консул Литви в Полтавській області Володимир Пилипенко.

Взаємодію між владою Полтавщини та міжнародними партнерами забезпечує Регіональний офіс міжнародного співробітництва.

візит, Литва

За темою:

  • Полтавську кінологічну службу привітали зі святом
  • Консул Албанії зустрівся з полтавцями
  • До Полтави завітали представники Міністра освіти і науки України
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.