ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:15 01.01


День народження Бандери у Полтаві відзначили смолоскипною ходою. ВІДЕО

Смолоскипною ходою відзначили сьогодні полтавські націоналісти день народження Степана Бандери. До акції долучилися півтори сотні полтавців.

У Полтаві відбулась смолоскипна хода з нагоди 108-ї річниці з дня народження провідника ОУН Степана Бандери. Це вже сьома за ліком щорічна хода – вперше в Полтаві такий марш провели в 2010 році.

Мета цього заходу – згуртувати націоналістів та показати наші цінності, те, що для нас важливо. Для нас важливі не величезні кількаденні святкування чи застілля, ми воліємо проводити ці дні максимально насичено і змістовно. Сама ж постать Степана Бендери для нас, націоналістів, є знаковою, оскільки він говорив про те, що є актуальними для нас і сьогодні. Наша задача, в першу чергу, вшанувати Степана Бандеру, і по-друге, пропагувати його цінності та ідеї. Він говорив, що ми повинні дійти до кожного українця, тож ми намагаємось достукатись до свідомості людей 
– розповів Роман Чабановський, заступник голови обласної організації ВО "Свобода".

За словами Романа, маршрут ходи обраний не випадково. Знаковим є те, що вперше хода пройшла не Жовтневою, а вже вулицею Соборності. І якщо раніше кінцевим пунктом був пам'ятник Загиблим Козакам, то цьогоріч хода завершилась біля пам'ятника Іванові Мазепі, на Соборному майдані.

Ми щорічно беремо участь у цій акції, бо щиро підтримуємо ідеї та настанови провідника ОУН. Дуже важливо донести їх саме до молоді
– каже Олена Костиря, прес-секретар полтавського осередку всеукраїнської громадської організації "Сокіл".

Під час ходи учасники вигукували патріотичні лозунги, співали українські патріотичні пісні. Біля пам'ятника Івану Мазепі пройшов мітинг. Хода привернула чималу увагу полтавців, які гуляли вулицею Соборності. Втім, лише одиниці з містян знали, з якої саме нагоди була організована хода.

історія, смолоскипна хода, Степан Бандера, ВО Свобода

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.