ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 03.10


Денис Маньковський очолив Полтавське теруправління ДБР

Заступник Директора Державного бюро розслідувань представив співробітникам Дениса Маньковського - нового Директора теруправління ДБР у Полтаві.

Вчора, 2 жовтня, заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов представив колективу територіального управління ДБР, розташованого у Полтаві, нового очільника — Дениса Маньковського, який став переможцем за результатом відкритого конкурсного відбору.

За словами Олександра Соколова, одна із пріоритетних задач для усіх управлінь ДБР, у тому числі й Полтавського  — зосередити увагу на розслідуванні фактів катування працівниками правоохоронних органів, а також протидії корупції.

"Факти жорстокого поводження з боку правоохоронців, в тому числі катування, а також корупційні злочини — це те, над чим потрібно працювати у першу чергу. Кожен подібний випадок має бути на особливому контролі", — сказав Соколов.

Крім того, заступник директора ДБР висловив подяку особовому складу управління за продуктивну роботу під час першочергових слідчих дій на місці катастрофи військового літака АН-26 у Чугуєві.

У свою чергу, Денис Маньковський сказав, що його мета — побудувати  сильний підрозділ, який із честю виконуватиме поставлені задачі.

Нагадаємо, теруправління Державного бюро розслідування, розташоване у Полтаві, поширює свою діяльність на Харківську, Полтавську, Дніпропетровську та Сумську області.

Денис Маньковський має 12 річний досвід у правоохоронній діяльності. Останні 5 років він займав керівні посади у підрозділі контррозвідки Управління СБУ в Харківській області, у тому числі очолював зазначений підрозділ. Учасник бойових дій.

призначення, ДБР, Денис Маньковський

За темою:

  • Скандальний священик очолить пресслужбу Полтавської міськради
  • У Полтавській ОВА два департаменти отримали нових очільників
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.