14:22 20.08

Інваспорт: Денисенко і Богодайко виграли по сім медалей ірландського Євро

Полтавці Ярослав Денисенко та Євген Богодайко за тиждень завоювали по сім медалей паралімпійського чемпіонату Європи з плавання, який фінішував у Дубліні (Ірландія).

У Дубліні (Ірландія) завершився паралімпійський чемпіонат Європи з плавання, героями якого стали полтавці Ярослав Денисенко та Євген Богодайко. За підсумками змагань, які тривали сім днів (13-19 серпня) полтавці завоювали по 7 медалей: Ярослав Денисенко — 5 золотих і 2 срібні, Євген Богодайко — 4 золоті і 3 срібні.

В активі полтавки Оксани Хруль — дві золоті та одна бронзова медаль.

За підсумками загальнокомандного заліку паралімпійського чемпіонату Європи в Дубліні збірна України впевнено посіла перше місце, завоювавши загалом 106 медалей (33 золоті, 44 срібні та 29 бронзових)!

Полтавці загалом завоювали 11 золотих медалей, тож, з точки зору "голої" статистики, можна говорити, що в Дубліні кожна третя золота медаль української збірної (11 із 33) була полтавською.