13:45 18.08

Денисенко завоював  чотири "золота" паралімпійського чемпіонату Європи з плавання

У Дубліні (Ірландія) триває паралімпійський чемпіонат Європи з плавання. Полтавець Ярослав Денисенко там першим серед своїх земляків-полтавців став 4-разовим чемпіоном Європи.

Учора, 17 серпня, він виборов дві золоті медалі. Першу із них - на 200-метрівці комбінованого плавання (паралімпійська нозологія - SM12) із результатом у фіналі - 2 хвилини 12,67 секунди. Другу - з новим паралімпійським рекордом Європи у мікст-естафеті 4х100 метрів вільним стилем (сума нозологій чотирьох учасників естафети не повинна перевищувати 49 пунктів) у складі збірної України (Марина Піддубна, Ярослав Денисенко, Анна Стеценко, Кирило Гаращенко) - 3 хвилини 54,70 секунди.

Три золоті медалі паралімпійського чемпіонату Європи вже має полтавець Євген Богодайко, дві золоті - полтавка Оксана Хруль.

18 і 19 серпня в Дубліні відбуватиметься ще ряд стартів, в яких виступатимуть паралімпійці Полтавщини, тож у них ще буде нагода збільшити свої медальні здобутки.