13:39 19.08

Денисенко виграв свою п'яту золоту медаль паралімпійського Євро

У Дубліні триває паралімпійський чемпіонат Європи з плавання. Полтавець Ярослав Денисенко став першим серед європейських плавців, хто завоював п'яту золоту нагороду престижних змагань. Браво, земляче!

18 серпня Ярослав переміг у фінальному запливі на 100-метрівці вільним стилем (паралімпійська нозологія - S12) із результатом - 51,72 секунди. Загалом в активі Ярослава Денисенко вже шість "дублінських" медалей - п'ять золотих і одна срібна.

В активі полтавця Євгена Богодайка також шість медалей - три золоті і три срібні. 18 серпня він завоював срібну медаль на 100-метрівці батерфляєм (нозологія - S7) із результатом - 1 хвилина 02,73 секунди.

Полтавка Оксана Хруль завоювала у Дубліні три медалі - дві золоті і бронзову. 18 серпня вона фінішувала третьою у фінальному запливі на 50-метрівці батерфляєм (нозологія - S6) з результатом - 36,99 секунди.

Сьогодні, 19 серпня, у Дубліні відбуватимуться запливи останнього дня змагань паралімпійського чемпіонату Європи.