ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 08.02


Департамент економіки ОДА очолила 29-річна чиновниця з десятим рангом держслужбовця. ФОТО+БІОГРАФІЯ

На апаратній нараді в голови ОДА представили нову очільницю департаменту економіки Інну Іщенко. Їй 29 років, має семирічний стаж і десятий ранг держслужбовця.

Після проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА цю посаду обійняла полтавка Інна Сергіївна Іщенко.

В ОДА надали її біографічну довідку.

Інна Іщенко народилася у Полтаві 7 липня 1986 року. У 2007 році закінчила Полтавський національний технічний університет за фахом "Обладнання нафтових і газових промислів", отримавши спеціальність інженера-механіка. Другу вищу освіту здобула за спеціальністю "Економіка підприємств" у Полтавському університеті споживчої кооперації України. Має диплом магістра державного управління Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України. Присягу державного службовця Інна Іщенко прийняла 20 серпня 2007-го, тому що з того року і по 2011-ий працювала головним спеціалістом – державним інспектором з енергозбереження відділу контролю за використанням ПЕР, експертизи та дисципліни газоспоживання територіального управління по Полтавській області. З 2012 по 2015 роки Інна Іщенко була заступником начальника Управління – начальником відділу експертизи Управління Держенергоефективності у Полтавській області.Має десятий ранг державного службовця.

Під час останніх виборів до Полтавської обласної ради Інна Іщенко була 83-ім номером у списку Блоку Петра Порошенка, але до органу місцевого самоврядування не потрапила. Дані про це можна знайти на офіційному сайті ЦВК України. При цьому там зазначено, що на момент виборів Інна Іщенко була провідним спеціалістом з питань паливно-енергетичного комплексу Центру досліджень проблем громадянського суспільства м.Київ. Чомусь цих даних немає в офіційній біографії чиновниці.

Анна СОЛТОВСЬКА

Іщенко, біографія, чиновниця, ОДА, призначення

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.