ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 19.08


Депутат міської ради зробив заяву у зв'язку з його виключенням із партії

Із соціальної мережі Facebook депутат міської ради Денис Поліщук дізнався, що рішенням політради обласної організації СДП його виключили з партії. У зв’язку з цим він зробив заяву.

Як депутат міської ради працюю відповідно до вимог законів «Про місцеве самоврядування» та «Про статус депутатів місцевих рад». За півтора роки провів більше 230 зустрічей у дворах міста, написав більше 280 депутатських звернень, розробив та подав вісім проектів рішень на сесію. Фракційну дисципліну жодного разу не порушував, всі дії завжди погоджував з депутатами та головою фракції СДП. Постійно здійснював прийом в приймальні партії СДП. Брав участь в усіх партійних заходах, мітингах та партійних зборах. Допомагав і співпрацював з членами партії СДП

- зазначив депутат.

 

Він констатував: перелік реалізованих справ для Полтави та полтавців можна ще продовжувати, але депутат, який працює для блага людей, партії СДП виявився не потрібен.

На сьогодні з пяти членів міської фракції  СДП лишилося тільки троє —  також із фракції виключили депутата Сергія Луценка.

Відповідне засідання Політради обласної організації  Соціал-демократичної партії провів голова облорганізації партії Валерій Прядко та оголосив про чистку партійців у Facebook .

Серед пунктів результатів засідання політради — призначити в.о. голови Полтавської районної організації СДП Удовіченка Олександра Миколайовича.

чистка, Денис Поліщук, CДП, Полтава

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.