ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 16.06


Депутат облради не з’явився на суд щодо мільйонного боргу перед "Приватбанком"

Депутат Полтавської обласної ради від фракції "За Майбутнє" Олег Дядик є відповідачем за позовом "Приватбанку" про стягнення боргу. Проте він не з’явився на суд по своєму мільйонному банківському боргу.

«Кременчуцька газета» з сайту «Судова влада України» дізналася, що Дядик є відповідачем за позовом «Приватбанку» про стягнення заборгованості. 

 


У реєстрі судових рішень є ухвала суду по відкриттю провадження у справі.

Так, АТ КБ «ПриватБанк» звернувся до суду із позовною заявою, де просить ухвалити рішення, яким стягнути з відповідача Олега Дядика на користь банку заборгованість за договором фінансового лізингу від 2018 року в розмірі 898 тис 956 грн 27 коп та судові витрати зі сплати судового збору.

«Вивчивши позов, суддя позовну заяву акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до Олега Дядика про стягнення заборгованості прийняла до розгляду та відкрила провадження у справі», - зазначається в матеріалі.

Справу розглядали за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін. Суддя призначила судове засідання на 13.00 7 червня 2021 року.

Але депутат облради Олег Дядик у суд 7 червня не з’явився.

«Ми цей факт не залишили без уваги і повідомили про нього Національне агенство із запобігання корупції, адже Дядик не вказав цей борг у своїй декларації про доходи», пише Кg.ua.

суд, Олег Дядик, борг

За темою:

  • СБУ викрила на Полтавщині групу ворожих агітаторів
  • Понад 7500 працівників Полтавського ГЗК не отримали зарплату через скандальне рішення суду
  • Домашній арешт: жінці, що збувала наркотики, обрали запобіжний захід
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.