ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 14.09


Депутат Полтавської облради "забув" задекларувати 22,4 млн гривень

За даними Національного агентства з питань запобігання корупції, депутат Полтавської облради Віктор Скочко не задекларував свою частку від вартості майна та прибутку після виходу з ТОВ "Агрофірма Ім. Довженка".

А це 22,4 млн грн.

Через те, що депутат не повідомив про таку суттєву зміну у майновому стані, НАЗК щодо нього направило адмінпротокол до суду.

При цьому на сайті НАЗК зазначають, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адмінправопорушення у судовому порядку.

Зміст пише: Віктор Скочко вперше став депутатом Полтавської облради у 2010 році. Вдруге його обрали у 2015 році – був першим номером у списку Аграрної партії України.

Свого часу він претендував на посаду голови облради. І нещодавно депутат увійшов до об’єднання «Успішна Україна».

До липня 2018 року, Віктор Скочко був співвласником і генеральним директором ТОВ «Агрофірма ім. Довженка».

Ця агрофірма є структурною одиницею агропромхолдингу «Астарта-Київ».

Нині її директор – Сергій Жилін. У 2016 році агрофірма посіла 4 місце у десятці кращих агрофірм за фінансовими показниками (за даними ДФС).

Цікаво, що НАЗК вже звертало свою увагу на Віктора Скочка. У вересні 2017 року за матеріалами НАЗК суд визнав його винним, у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.212-15 КУпАП.

До депутата тоді застосували адміністративне стягнення у виді штрафу. Штраф складав 130 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 2,2 тис. грн. Разом зі штрафом, суд конфіскував внесок 100,8 тис. грн на підтримку політичної партії «Аграрна партія України», який було наданого з порушенням закону.

Віктор Скочко тоді подав Апеляційного суду Полтавської області скаргу на це рішення, однак суд її не задовольнив.

корупція, депутат облради

За темою:

  • Олексій Гончарук: "Сплячих" ліцензій більше не буде"
  • Житель Диканьки намагався підкупити поліцейського
  • Прокуратура та суд покарали пирятинського депутата
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.