ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:01 29.01


Депутат від "Свободи" вимагає фінансувати ПТУ з держбюджету. Облрада - за

На сесії обласної ради депутати підтримали звернення до Президента, Прем'єра та Міносвіти з вимогою повернути державне фінансування професійно-технічних навчальних закладів. Адже в області немає для них грошей.

В обласному бюджеті немає коштів на утримання професійно-технічних навчальних закладів. А отже, область може залишитися без кваліфікованих робітничих кадрів.

ПНТЗ хочуть передати у комунальну власність, фінансуватиме їх уже не держава, а місцеві бюджети. У такому випадку частина з них не виживе через брак коштів, вважає депутат облради від "Свободи" Сергій Шевчук:

Лише на фінансування шести професійно-технічних навчальних закладів Кременчука потрібно більше 50 мільйонів гривень на рік. Таких коштів немає в місцевих бюджетах. Отже, більшість ПТУ вже сьогодні опинилися під загрозою закриття. Оскільки у цих навчальних закладах навчаються переважно діти з малозабезпечених, неблагополучних сімей, закриття ПТУ порушить їх право на отримання освіти і позбавить можливості знайти своє місце у житті.

Депутат оголосив із трибуни звернення до керівництва держави та Міносвіти з вимогою поновити фінансування професійно-технічних навчальних закладів із державного бюджету та відмінити рішення про їх передачу з державної власності у комунальну.

"За" проголосував 61 депутат.

Наталка ЯРІЙ

звернення, депутати, Свобода, Шевчук, ПТУ, освіта

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.