ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 06.01


Депутата облради підозрюють у недостовірному декларуванні

Депутату Полтавської обласної ради, представнику партії "За майбутнє" Олегу Дядику повідомлено про підозру у недостовірному декларуванні. 

 

Проведеним детективами розслідуванням встановлено, що депутат облради у щорічній декларації за 2020 рік не зазначив факт перебування у його власності понад 2 млн гривень статутного капіталу юридичної особи ТОВ "Міт Магнат", хоча він є єдиним засновником цього підприємства. Про це повідомляє САП.

Дядик приховав факт отримання прибутків від діяльності на цьому підприємстві та не відобразив свої фінансові зобов’язання (борги) за отриманими у попередніх роках позикою та договором лізингу на суму понад 1,2 млн гривень. Як наслідок, внесені до декларації відомості відрізняються від достовірних на понад 3,47 млн гривень.

Основний напрям діяльності товариства — виробництво тари з пластмас. Олег Дядик (на фото) став власником та керівником підприємства у квітні 2020 року. Після зміни власника, змінилося й місце реєстрації підприємства — із Запоріжжя на Кременчук. 

За результатами 2020 року, ТОВ "Міт Магнат" отримало чистого збитку на суму у 150 тисяч грн.

влада, гроші, обларада, бізнес, декларування, САП

За темою:

  • Громади отримали нові зарядні станції від міжнародних партнерів
  • Полтава завтра завершить опалювальний сезон
  • На ремонт доріг області планують залучити близько 900 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.