ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 18.07


Депутата Полтавської облради звільнили від кримінальної відповідальності

Депутата Полтавської облради звільнили від кримінальної відповідальності - апеляційна палата Вищого антикорупційного закрила кримінальне провадження щодо обвинуваченого депутата Полтавської облради Олега Дядика.

Відповідну ухвалу було постановлено за підсумками судового розгляду 18 липня.

 

Суд, розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності, постановив . Вирок Вищого антикорупційного суду, яким Дядика Олега Олеговича визнано винуватим скасувати. Звільнити Дядика Олега Олеговича від кримінальної відповідальності.

24 березня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду оголосила вирок, яким депутата Полтавської обласної ради визнано винуватим у недекларуванні. За вироком суду депутату облради призначено покарання у виді штрафу у розмірі 34 тис. гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій держави та місцевого самоврядування строком на два роки.

Прокурором САП у суді доведено, що у щорічній декларації за 2020 рік депутат облради умисно не зазначив факт перебування у його власності понад 2 млн гривень статутного капіталу юридичної особи ТОВ «Міт Магнат», хоча він являється єдиним засновником цього підприємства. Крім того, він приховав факт отримання прибутків від діяльності на цьому підприємстві та не відобразив свої фінансові зобов’язання (борги) за отриманими у попередніх роках позикою та договором лізингу на суму понад 1,2 млн гривень.

Як наслідок, внесені до декларації відомості відрізняються від достовірних на понад 3,47 млн гривень. Водночас, оскільки до набуття вироком законної сили сплив строк давності притягнення до кримінальної відповідальності Дядика, останній отримав підстави клопотати про закриття справи проти себе(зазначене клопотання підлягає безумовному задоволенню), що й було зроблено захистом депутата і Апеляційна палата ВАКС задовольнила зазначене клопотання.

Більше читайте: https://368.media/2023/07/18/deputata-poltavskoyi-oblradi-zvilnili-vid-kriminalnoyi-vidpovidalnosti/

відповідальність, депутат облади

За темою:

  • На Полтавщині чоловік вирішив пожити в чужому будинку
  • Полтавець-педофіл отримав чотирнадцять років в’язниці
  • "Подумав, що фейк": голова Верховного Суду прокоментував рішення щодо ухилянта
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.