ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:34 22.01


Депутати координують роботу комунальників. За п'ять годин - 60 звернень. ОНОВЛЕНО

За п'ять годин вечірньої роботи на гарячу телефонну лінію надійшло понад 60 звернень від полтавців щодо нечищених вулиць, заблокованих проїздів та занесених дворів.

Учасники комісії дали завдання на нічну розчистку понад 30 вулиць. Зокрема, йдеться про розширення центральних вулиць, а також розчистку Енгельса, Артема, проїзду на Огнівку, серпантину на Червоний Шлях та інших.

Складною залишається ситуація з проїздами на Садах-1, Садах-2, на Огнівці, околицях. Учасники комісії скоординували дії щодо розчистки шляхів до центрів екстреної медицини, хлібозаводів, кладовищ.

Депутати домовилися з громадським формуванням "Полтавська Січ", яке вночі патрулювало місто і допомагало витягати зі снігу машини швидкої та хлібозаводів.

Однак складною лишається ситуація з рухом громадського транспорту. Сьогодні вранці утворилася "тянучка" від вулиці Великотирнівської аж до Центру. Причина - звужені дороги та неправильно припарковані автомобілі. Водій маршрутки розповів нашим кореспондентам:

Швидкість громадського транспорту в Центрі була 5-15 км/год. За такої швидкості втрачає півтора кільця і дві години за зміну, а працюємо по 12 годин.

Окрім того, вантажівки на узбіччях поруч із олійно-екстракційним заводом частково перекрили смугу руху і тролейбуси не можуть проїхати.

Нагадуємо телефон гарячої лінії - (050) 968-23-53 або (096) 432-34-26.

Лесь ГАВРИЛОВ, Анна СОЛТОВСЬКА

сніг, комунальники, негода, Полтава, швидка, МНС, рятувальники, замети, хліб, депутати, Свобода, міськрада

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.