ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 22.12


Депутати міськради Полтави прийняли бюджет

Учора депутати міської ради Полтави ухвалили бюджет на наступний рік із загальним обсягом понад 3 мільярди 308 мільйонів гривень.

За бюджет проголосували 29 депутатів.

При цьому загальний обсяг бюджету на 2019-й рік, на понад 130 мільйонів гривень більше, ніж бюджет цього року.

Зокрема, у бюджеті-2019 на освіту передбачено понад 965 мільйонів гривень. На житлово-комунальне господарство – 648 мільйонів гривень. Охорона здоров’я – 279 мільйонів гривень. На соціальні пільги та субсидії передбачено більше 631 млн гривень.

Пріоритетом міського бюджету влада визначила житлово-комунальне господарство — депутати внесли зміни до діючої Програми розвитку житлово-комунального господарства та ухвалили програму на 2019 рік, повідомили у Полтавській міськраді.

До кінця першого кварталу 2019 року управління житлово-комунального господарства  сформує повний список ремонтів, що буде оновлюватися щокварталу або раз на півріччя, відповідно до того, які будинки будуть ремонтувалися.

Також депутати ухвалили внесення змін до Програми з ліквідації амброзії полинолистої на території Полтави до 2021 року.

До кінця року на КП «Декоративні культури» отримає три спеціалізованих трактори, у планах — закупівля обладнання та оприскувачів для обробки амброзії. Вже у січні почнуть відповідні тендерні процедури.

Також, під час засідання розглянули і питання, що стосуються Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Полтава на 2017 – 2021 роки» та «Про внесення змін до Програми розвитку міського електротранспорту м. Полтава на 2018-2020 роки».

бюджет, сесія, міськрада

За темою:

  • У Полтаві видали антологію творів для дітей місцевих авторів
  • На Полтавщині обирали громадські проєкти, які реалізують за бюджетні кошти
  • На Полтавщині з 1-го грудня збільшиться розмір пенсії
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.