ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 29.03


Депутати міськради затвердили програму "Полтавський спротив"

29 березня відбулося засідання двадцять сьомої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання. Депутати розглянули одне питання — затвердження місцевої цільової програми "Полтавський спротив" на 2022-2024 роки у новій редакції.

 

На початку сесії представили нового депутата Полтавської міської ради Максима Медведєва. Секретар міської ради Андрій Карпов заявив, що директор КАТП-1628 Артем Іванюк та керівниця пресслужби Аліна Рябокінь звільняються за власним бажанням. 

Головою депутатської фракції політичної партії "Європейська Солідарність" призначили Юлію Городчаніну. До цього фракцію очолював Андрій Карпов.

Під час розгляду питання  про затвердження місцевої цільової програми "Полтавський спротив" у 2022-2024 роках у новій редакції, депутатка міської ради Вікторія Лоза запитала у секретаря міської ради про те, скільки коштів передбачено на допомогу військовим. За словами Андрія Карпова, з міркувань безпеки, він нібито не може розголошувати подробиці. Проте зазначив, що у цьому рішенні йдеться про суму в понад 24 мільйони гривень. 

Втім, кошти зможуть виділити лише після того, як розподілять бюджет. По закінченню дискусії у сесійній залі питання таки підтримали. "За" проголосували 38 депутатів.

влада, гроші, війна, допомога, сесія

За темою:

  • На Полтавщині чоловіка засудили за незаконне отримання компенсацій за поселення ВПО
  • На Полтавщині на утримання місцевих рад передбачено 2,6 млрд гривень
  • Британські шахраї виграли 4 мільйони з вкрадених 180 фунтів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.