ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 20.02


Депутати Новосанжарської сільради звернулися до Президента і влади

На думку депутатів Новосанжарської сільради на території селища Нові Санжари відсутній спеціалізований заклад охорони здоров’я, який призначений для тимчасової ізоляції потенційно інфікованих осіб (карантину).

Депутати Новосанжарської селищної ради звернулися до Президента України Володимира Зеленського, міністерки охорони здоров’я України Зоряни Скалецької, міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та народного депутата України Костянтина Касая щодо ситуації, яка склалася в їх населенному пункті.

У зверненні вони зазначили, що депутати Новосанжарської селищної ради стурбовані інформацією, що набула поширення 19 лютого, що українців з китайської провінції Хубей – епіцентру розповсюдження коронавірусу планують евакуювати 20 січня на двотижневий карантин у Медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України. Цей заклад завжди був візитною карткою мальовничого селища Нові Санжари.

Ми, депутати селищної ради, розуміємо, що повинна бути створена база для хворих на коронавірус чи тих, хто контактував із такими людьми, база, яка відповідає нормам протиепідемічного режиму на рівні держави. Така база в нашому районі відсутня. У Нових Санжарах лікарня не забезпечена необхідним обладнаннями та препаратами і не готова для надання повноцінної медичної допомоги для лікування хворих на коронавірус. Ми, депутати селищної ради, не можемо допустити ситуації, що ставить під загрозу здоров’я і життя населення селища та вимагаємо від вищих посадових осіб держави вжити невідкладних заходів щодо недопустимості розміщення на території Новосанжарської селищної ради, зокрема, в Медичному центрі «Нові Санжари» Національної гвардії України людей, евакуйованих з Китаю

- сказано у зверненні.

 

Отже, враховуючи думку громади селища,  депутати Новосанжарської селищної ради, з метою недопущення проникнення та поширення інфекції коронавірусу COVID-19 на території селища Нові Санжари, з огляду на відсутність спеціалізованого закладу охорони здоров’я, призначеного для тимчасової ізоляції потенційно інфікованих осіб (карантину), висловилися категорично ПРОТИ розміщення евакуйованих громадян України та іноземців з міста Ухань (провінція Хубей, Китай) в непристосованому закладі  «Нові Санжари» Національної гвардії України.

Цей заклад знаходиться в житловому масиві селища, у якому немає жодної умови для перебування карантинного типу, адже немає ні ізоляторів, ні боксів, належної вентиляційної системи, щоб була проведена ізоляція. Каналізаційна система під’єднана до централізованої каналізаційної системи селища, яка витікає на відкриті поля фільтрації в селі Зачепилівка. Сподіваємося на Ваше розуміння і подальше позитивне вирішення даного питання

 - сказано у зверненні.

Станом на вечір 20 лютого протистояння мешканців і правоохоронців у Нових Санжарах триває.

 

протест, коронавірус, Нові Санжари

За темою:

  • Полтавська облрада проголосувала за основу звернення до президента, Ради і Кабміну
  • Рішення з градусом. Як у Полтаві продаж спиртного обмежували
  • У фракції "БПП"Солідарність" в міськраді - мінус один депутат
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.