ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 31.01


Депутати облради знову відмовили у дозволах користування надрами Полтавщини

Депутати обласної ради більшістю голосів знову відмовили Державній службі геології та надр України у погодженні надання без проведення аукціону дозволів на розробку надр.

Зокрема, депутати відмовили товариству з обмеженою відповідальністю "Астрогаз" у наданні спеціального дозволу на видобування газу природного, нафти, конденсату Пірківського родовища на території Зіньківського району Полтавської області.

Також депутати відмовили у погодженні надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю "Астроінвест-Енерджі" спеціального дозволу на видобування газу природного, конденсату Загорянського родовища на території Зіньківського району Полтавської області.

Відмовлено у погодженні надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю "Арабський Енергетичний альянс ЮЕЙ" спеціального дозволу на видобування газу природного, нафти, газу, розчиненого у нафті, конденсату, супутніх корисних компонентів Північно-Яблунівського родовища на території Лохвицького та Лубенського районів Полтавської області.

Перед розглядом одного з питань надання дозволу перед депутатиами виступив народний депутат від фракції "Батьківщина" Руслан Богдан.

Я завжди виступав за відмову у наданні дозволу на користування надрами. Але до мене звернулася компанія, яка готова укласти соціальну угоду. Ця компанія вже перерахувала 500 тисяч гривень навесні на ремонт Лохвицького технікуму. У неї закінчується термін користування 4 лютого. Якщо обласна рада не надасть їй згоди, є одне колізійне питання, коли одна з компаній, конкурент, уже подала до суду і виграла у першій інстанції. Коли без погодження з облрадою будуть надаватися спецдозволи. Тобто, нівелюється обласна рада взагалі. Ця компанія, окрім соціальної угоди ще й перереєструється у Полтавській області. Тобто сплачуватиме тут податки та створить нові робочі місця. Тому я звертаютя до вас із проханням не підтримувати відмову

- сказав Руслан Богдан.

Утім, депутати все ж прийняли рішення відмовити Державній службі геології та надр України у погодженні надання без проведення аукціону ТОВ "АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ" спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату Свистунківсько-Червонолуцького родовища на території Гадяцького та Лохвицького районів Полтавської області. "За" проголосували 46 депутатів.

надра, облрада, нафта, газ, конденсат

За темою:

  • Бюджети тергромад області цьогоріч отримали понад 80 мільйонів ренти
  • На Дніпрі незаконно видобували пісок
  • Громади області отримають мільйон із цільового фонду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.