ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 08.10


Сесію перенесли: депутати облради не змогли затвердити порядок денний

8 жовтня мало відбутися друге пленарне засідання 34-ї позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Проте під час погодження порядку денного депутати не знайшли спільного бачення роботи.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в авіакатастрофі під Харковом літака АН-26 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Серед загиблих був і наш земляк з Миргорода Андрій Роспотнюк

Потім відбулось нагородження полтавців за вагомий внесок у розбудову різних галузей області та інші досягнення.

У порядку денному було 23 головні питання, та 29 додаткових.

Як зазначив голова Полтавської облради Олександр Біленький, одне з найважливіших питань, яке повинні були ухвалить депутати, стосувалось перерозподілу коштів.

 67 мільйонів гривень з інших статей видатків потрібно перерозподілити на галузь охорони здоров’я. Адже ситуація з коронавірусом невтішна, тому ці кошти потрібні на боротьбу з пандемією.

Зважаючи на ситуацію, коли депутати не підтримували розгляд актуальних питань, від яких залежить подальший розвиток області та вирішення існуючих проблем, Олександр Біленький зібрав голів фракцій для консультацій, щоб знайти спільне бачення розв’язання ситуації.

Проте депутати не дійшли згоди і голова Полтавської облради оголосив перерву у засіданні. Про дату і час проведення сесії буде оголосять додатково.

“У нас не відбулося головне із засідань — це засідання бюджетної комісії. На жаль, левова частка членів комісії хворіють, або перебувають на самоізоляції. Ми ці питання проводили через профільні комісії і там питань не виникало. Були пропозиції, але заперечень не було. Тому проведемо розширене засідання бюджетної комісії. Усі правки, які мають депутати, внесемо до проєкту бюджету, а потім винесемо на сесію Полтавської обласної ради. Вона може відбутися у будь-який день”, – пояснив причину перенесення сесії Олександр Біленький.

 

Новини Полтавщини

сесія, облрада, перенесення

За темою:

  • Голова Полтавської облради скликає сесію на 6 червня
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.