ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:50 29.01


Депутати облради хочуть позбавити Жеваго депутатського мандату

Депутати Полтавської облради розглядатимуть питання позбавлення мандату народного депутата України Костянтина Жеваго. Йому закидають у вину відсутність на багатьох сесіях Верховної Ради та знищення банку "Фінанси та Кредит".

У порядку денному сесії Полтавської обласної ради було питання про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б., Генерального прокурора України Шокіна В.М., заступника Генерального прокурора України Д.Сакварелідзе, Голови Центральної виборчої комісії Охендовського М.В.

У зверненні вимагатиметься позбавити Жеваго депутатського мандату. На цьому нібито наполягають громадські активісти. На їхню думку, це - єдина можливість притягти його до відповідальності за знищення банку "Фінанси та Кредит" і примусити повернути кошти вкладникам, вважають представники ГО "Народне благо України".

Окрім того, депутат майже постійно відсутній на сесіях Верховної Ради України, неефективна законотворча робота. За офіційними даними, Жеваго був присутній у сесійній залі всього чотири рази.

Перед початком засідання депутат облради, директор Благодійного фонду ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" Вячеслава Мінязєв запропонував зняти це питання, однак депутати проголосували проти.

Наталка ЯРІЙ

Жеваго, сесія, облрада, Мінязєв, мандат

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.