ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 21.09


Депутати облради звернуться до Кабміну щодо взяття на баланс майна Кременчуцької ТЕЦ

Учора, 20 вересня, відбулося засідання депутатської комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

 

Профільна комісія під головуванням Сергія Бєлашова розглянула питання тарифоутворення обласних комунальних підприємств теплового господарства. Про це повідомили у пресслужбі Полтавської облради.

Окремим блоком розглянули питання щодо надання згоди на безоплатне прийняття з державної у спільну власність області цілісного майнового комплексу Кременчуцької ТЕЦ.

З приводу цього питання обласна рада позачергово збереться 22 вересня орієнтовно тільки з одним питанням у порядку денному — про готовність прийняти на свій баланс майно зруйнованої ворожими ударами Кременчуцької теплоелектростанції.

"Опалювальний сезон 2022-2023 років буде складним із об'єктивних причин. Ворог цілеспрямовано атакує комунальну інфраструктуру. Але ми дивимося наперед. Реалізація комплексних завдань потребує проведення позачергової сесії обласної ради в стислі терміни", - зазначив голова Полтавської облради Олександр Біленький.

влада, облрада, тепло, ТЕЦ, тариф

За темою:

  • Полтавці переходять на індивідуальне опалення
  • Із 26 вересня у Полтаві запустять опалення в тестовому режимі
  • Котельні області підготували до опалювального сезону
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.