ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 29.11


Депутати Полтавської облради намагалися зірвати сесію

Після відкриття сесії група депутатів на чолі з Іриною Степаненко заблокували трибуну. Попри це, депутатам вдалося ухвалити питання порядку денного. Зокрема, звернення до Президента України щодо ринку землі.

Сьогодні, 29 листопада, відбулося засідання двадцять восьмої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Після початку сесії група депутатів на чолі з Іриною Степаненко заблокували трибуну, зазначивши, що засідання скликали з порушенням регламенту, та наполягали на закритті сесії. 

Попри те, переважна більшість депутатів підтримала необхідність проведення сесії ухваливши питання порядку денного.

Зокрема, депутати проголосували за прийняття Звернення до Президента України від Полтавської області з приводу майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення. У ньому пропонують припинити кроки по форсуванню розгляду законопроєктів, спрямованих на запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні.

Також, підтримали Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення закриття сільських закладів освіти.

У свою чергу Олександр Біленький заявив, що спокійно реагувати на блокування трибуни та самоуправство деяких депутатів на чолі з Іриною Степаненко він більше не буде:

"Будуть подані відповідні заяви і ми будемо очікувати відповідної реакції правоохоронних органів!".

Після чого оголосив про закриття сесії.


 


За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.