ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 29.03


Скандал навколо родовищ: вимагають скликати позачергову сесію Полтавської облради

Депутати Полтавської обласної ради вимагають скликати позачергову сесію облради та скасувати рішення про видачу ліцензій на газові родовища, які за сприяння голови облради передали російським компаніям.

КременчукToday пише, що минулого тижня Президент Володимир Зеленський підписав указ, який вводить у дію рішення РНБО від 19 березня про санкції проти 19-ти компаній у сфері надрокористування. Йдеться про родовища газу, більшість яких знаходиться на території Полтавщини.

Розподіл газових ліцензій провела Полтавська обласна рада минулого скликання під керівництвом Олександра Біленького.

Депутатів нинішнього скликання це обурює й вони вимагають негайно його скасувати.

Рішення про передачу газових родовищ росіянам приймала Полтавська обласна рада попереднього скликання під керівництвом Біленького, він і тоді був її головою, – повідомив представник фракції “За майбутнє” Олег Дядик.

  Кожен депутат, який голосував «за», отримав від наших ворогів свої «тридцять срібників» з багатьма нулями в іноземній валюті, а по суті – продав Україну і зрадив український народ, — заявив він.

Депутат звернув увагу, що росіяни видобувають наш, полтавський газ, і нам же його продають у кілька разів дорожче. Необхідно відновити справедливість. Від виконуючого обов’язки голови облради вимагають негайно скликати сесію.

Ми повинні негайно поновити справедливість. Звертаю увагу першого заступника голови облради Лемешка, який обрався від президентської партії «Слуга народу», що він повинен діяти в руслі президентської політики і терміново скликати сесію та підготувати рішення про скасування тих документів, якими наші попередники віддали полтавський газ росіянам. Справедливість має бути поновлена, власником українських надр має бути український народ

– наголосив Олег Дядик.

А у популярній групі фейсбуку Екстрена юридична допомога - Адвокатська правозахисна група оприлюднили відео кількох вишок, що безупинно ведуть видобуток нафти і газу, зокрема, біля села Старі Санжари на Полтавщині.

газ, нафта, видобуток, РФ, скандал, облрада

За темою:

  • Стартувало голосування в конкурсі "Екоініціативи 2024"
  • Полтавська облрада прорекламує свою діяльність за понад 500 тисяч
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.