ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 06.10


Депутати хочуть ліквідувати лабораторію контролю умов праці

На засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку Полтавської облради, яке відбулося 4 жовтня, депутати розглянули питання щодо ліквідації обласного комунального підприємства "Лабораторія контролю умов праці".

Підчас засідання голова Полтавської облради Олександр Біленький зазначив, що госпрозрахункові підприємства, які належать до спільної власності територіальних громад області, не повинні бути збитковими. Якщо підприємство працює неефективно та завдає збитків бюджету області, його необхідно або реорганізувати, або поміняти керівника.

Як повідомили у прес-службі облради КП "Лабораторія контролю умов праці" має борги із заробітної плати, єдиного соціального внеску, податку з доходів фізичних осіб, військового збору, за теплопостачання, з орендної плати.

В результаті комісія рекомендувала Департаменту будівництва, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації звільнити із займаної посади керівника цього обласного комунального підприємства Олену Чалик, оголосити конкурсний відбір на заміщення вакантної посади та звернутися до Міністерства охорони здоров’я України щодо отримання підприємством свідоцтва про атестацію.

 

ліквідація, комунальне підприємство

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.