ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:18 30.12


Депутати хочуть провести сесію без мера

Керівники фракцій ВО "Свобода", Партії простих людей та "БПП "Солідарність" підписали заяву про готовність до проведення сесії до Нового року. "Самопоміч" - не визначилася.

Після появи розпорядження міського голови про відкладення другої частини перерваної сесії міської ради, яким він призначив аж на 18 січня погоджувальну раду, частина депутатів із цим не погодилася.

Вони готові працювати ще до Нового року, планують таки проводити сесію і написали відповідну заяву на ім’я міського голови Олександра Мамая, де вимагають провести сесію сьогодні, 30 грудня, а також звинувачують мера у перешкоджанні роботи міськради.

"Він може тягти такий процес аж до літа, звинувачуючи депутатський корпус. Депутати фракцій "Рідне місто", "Батьківщини" та "Совісті України" підтримують рішення про перенесення сесії, мотивуючи це відсутністю депутатів, які вже відзначають свята", - розповів керівник фракції ВО "Свобода у Полтавській міськраді Юліан Матвійчук.

Депутати планують організувати сесію і без міського голови, плануючи зібрати достатню кількість депутатів. Однак на заваді може стати позиція "Самопомочі". Їхні представники не погодилися проголосувати за секретаря міськради Оксану Деркач, однак запропонували свою кандидатуру. Відповідно, їхня позиція щодо сьогоднішньої сесії - незрозуміла. Окрім того, в самій фракції, імовірно, є коливання, на чий бік пристати.

Отже, просто так піти на новорчіні канікули ані депутатам, ані міським чиновникам, схоже, не вдасться.

Лесь ГАВРИЛОВ

міськрада, сесія, мамай, мер, свобода, солідарність, батьківщина, самопоміч, політика

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.