ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 09.07


Депутати хочуть змусити Bolt перереєструватися до Полтави

Амбітну ідею з перереєстрацією у Полтаві операторів прокатних самокатів, в тому числі естонської компанії Bolt озвучили депутати міської ради Євген Дикань і Денис Поліщук.

«Зараз місто нічого не отримує в бюджет. Ні з лотків, ні з пляжів, ні з самокатів. Тому підхід потрібно змінювати. Це треба робити, люди заробляють гроші, а ми нічого не отримуємо в бюджет. Пропоную в меморандум вписати, що всі підприємці, які займаються самокатами, оформлюються у Полтаві й переносять реєстрацію у Полтаву, щоб тут платити податки», —  повідомили на засіданні комісії з питань містобудування 8 липня.

 

Нагадаємо, на сьогодні з Полтави пішли з податками до місцевого бюджету власні потужні компанії  — «Аврора» і «Нова Пошта». Яким чином можновладці хочуть притягнути до міста  міжнародні компанії — невідомо.

На засіданні депутатської комісії з містобудування та архітектури також  запропонували підписати з операторами окремий меморандум для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Запропоновані обмеження для операторів прокату самокатів (Rooh, Pulse, Bolt):

  • Швидкість до 20 км/год по місту
  • 15 км/год у паркових зонах
  • 5 км/год на вул. Соборності та бульварі Богдана Хмельницького
  • Вікове обмеження — з 18 років

Додаткові пропозиції включають виділення зон для електротранспорту, спеціальних місць для парковки, визначення відповідальних осіб за дотримання норм, та обов’язкову реєстрацію компаній у Полтаві. У разі відмови їм заборонять працювати у місті.

Патрульна поліція вказала також на необхідність реєстрації потужних самокатів як механічних транспортних засобів.

Віктор Булат, заступник голови Інспекції по контролю за благоустроєм, підтримав ідею внесення додаткових пунктів у меморандум щодо вікових порушень та перевищення швидкості, а також можливості вилучення самокатів на штрафмайданчик.

Меморандум допрацюють із новими обмеженнями та вимогами.

 

транспорт, самокати, меморандум

За темою:

  • У Полтаві водій позашляховика врізався у світлофор
  • Після аварії на Полтавщині помер 28-річний мотоцикліст
  • У Полтаві згоріла "Tесла": поліція вважає, що авто підпалили
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.