ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 08.04


Депутатів запрошують на дводенний семінар

24-25 квітня у Миргороді у рамках “Школи місцевого самоврядування Асоціації” відбудеться практичний семінар для представників самоврядування Великобагачанського та Миргородського районів.

Його проводять Полтавська обласна Асоціації органів місцевого самоврядування спільно із Полтавським відокремленим центром Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області. 

Перший подібний захід відбувся у березні для депутатів Диканського району, а протягом року семінари пройдуть в усіх районах Полтавщини.

Депутати Миргородського та Великобагачанського районів зможуть отримати нові знання у сфері вітчизняного законодавства, яке регламентує роботу органів самоврядування, дізнатися важливі нюанси роботи із бюджетом, механізми залучення інвестицій, впровадження сучасних сервісів та програм, кращих світових практик, налагодження комунікацій.

Взяти участь в роботі можуть депутати всіх рівнів органів місцевого самоврядування Великобагачанського та Миргородського районів. Для цього необхідно зареєструватися для участі, заповнивши відповідну форму.

навчання, депутати, семінар

За темою:

  • "Хаб Доброчесності" запрацював на Полтавщині
  • Школа підготовки пілотів агродронів у Полтаві: стартує другий набір на навчання
  • У двох громадах Полтавщини лунають постріли та вибухи
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.