ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:02 05.12


Держгеонадра видали ще чотири дозволи на видобуток газу поза конкурсом

Тимчасовий в.о. керівника Державної служби геології і надр Олег Кирилюк підписав наказ про видачу спецдозволів на користування газовими родовищами в Полтавській області чотирьом фірмам-"прокладкам".

Кирилюк підписав наказ № 444 про видачу спецдозволів ТОВ "Виленд Ресурс 2000", ТОВ "Надра Сервіс Інвест", ТОВ "Надра Ойл Груп" і ТОВ "Трендс Систем" на користування газовими родовищами в Полтавській області 26 листопада, повідомляє БізнесЦензор із посиланням на Наші гроші.

Все спецдозволу видаються терміном на 20 років без проведення аукціонів на продаж права видобутку корисних копалин. Раніше надання спецдозволів зазначеним фірмам погодила Полтавська обласна рада.

Зокрема, зареєстрована в Києві "Виленд Ресурс 2000" отримає в користування Юхновську площу. Фірма створена в вересні 2017 року і записана на мешканку села Горохове Київської області Юлію Кулішенко, вона ж є і директором. Це підприємство спочатку називалося ТОВ "Зернотрест лімітед", його основним видом діяльності до кінця минулого року була неспеціалізована оптова торгівля.

"Надра Сервіс Інвест" отримають у користування Броварки-Петровську площу, фірма зареєстрована у Львові, але записана на жителя селі Літки Київської області В'ячеслава Філіппова. За даними "Геоінформ України", компанія не мала досвіду роботи з надрами раніше.

"Надра Ойл Груп" також зареєстровано у Львові, власником і директором вказано жителя Києва Олега Якимчука. Фірма також була створена у вересні 2017 року, до цього спецдозволів на користування надрами не мала. Тепер вона отримає в користування на 20 років Білоцерківську площу.

"Трендс Систем" зареєстрована в жовтні минулого року в Києві за місцем масової реєстрації. На початку 2018 року власником і керівником фірми стала Юлія Петренко з Коцюбинського, що під Києвом, після чого фірма змінила вид діяльності посередників у торгівлі товарами. Як і всі вищеозначені підприємства, "Трендс Систем" після заснування була переписана на іншого власника, жодного спецдозволу на користування надрами вона до цього не отримувала. Тепер їй на 20 років передадуть Федорівську площу.

Всі ці документи видаються за схемою апробації, коли покупка геологорозвідувальної інформації дозволяє фірмам отримати в користування родовища. У Кабміні заявили, що цей принцип роздачі надр без конкурсу буде припинено з 2019 року.


 

надра, газ, дозвіл, влада, облрада, Держгеонадра, корупція

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.