ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:19 12.09


Держпродспоживслужба визнала квартплату у Полтаві завищеною

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за результатами позапланових перевірок встановило порушення вимог законодавства, а також нарахування споживачам завищеної суми за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Позапланові перевірки провели через звернення місцевих жителів. Тож було з’ясовано, що порушення вимог законодавства при формуванні тарифів по окремих будинках призвело до їх завищення для мешканців від 0,222 грн/м² до 0,428 грн/м². Виявилося, що при розрахунку тарифів була невірно обрахована загальна площа приміщень будинків, площа прибудинкової території.

Також завищена періодичність надання окремих послуг, що є порушенням законодавства.

За результатами перевірки підприємству винесли приписи щодо вжиття необхідних заходів для приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до економічно обґрунтованого рівня.

До підприємства застосовано адміністративно-господарські санкції за порушення вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, які передбачають проведення перерахунку споживачам та сплату штрафу.

закон, перевірка, гроші, квартплата

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.